Publikačná činnosť:

- 7 zdravých "tehuľkovských" receptov 

( Mama a ja, ročník XIV, číslo 5)

- Hormóny pod kontrolou (Mama a ja, ročník XV, číslo 1)

- Farby pre zdravé tehotenstvo (Mama a ja, ročník XIV, číslo 9)

- Zdravý jedálniček tehuľky v zime (Mama a ja, ročník XVI, číslo 1)

- Výživa tehuliek (Mama a ja, ročník XV, číslo 10)  

- Strava plná vitamínov pre dojčiace mamičky (Mama a ja, ročník XVII, číslo 1)

Vitajte na mojej stránke.


Kto som?

Volám sa Jana Guráňová. Aktuálne som mamička na materskej dovolenke. Snažím sa udržiavať rovnováhu medzi starostlivosťou o môjho synčeka, domácnosť a zároveň dbať o zdravie celej rodiny.

Ako to začalo?

Téma zdravia a vyváženej stravy ma začala zaujímať už na základnej škole. V rodine nás veľmi neviedli k aktívnemu pohybu a ja som celkovo nebola práve športový nadšenec. To sa odrazilo aj na mojej postave.

Prvotné pokusy o úpravu váhy boli samozrejme pomocou rôznych diét z časopisov, korekciou porcií a podobne. Ale želaný efekt sa nikdy nedostavil. Uvedomila som si, že musí existovať iné riešenie.

Po dlhom hľadaní som natrafila na možnosť odborného štúdia v oblasti výživy ľudí. Široký záber vedomostí z rôznych oblastí ma usvedčil v tom, že štúdium výživy má zmysel v starostlivosti o svoje telo a zdravie.

Čomu sa venujem?

Hneď po ukončení môjho vysokoškolského štúdia som sa zamestnala v poradni výživy, kde som doteraz pomohla mnohým klientom dopracovať sa k svojej vysnívanej hmotnosti.

Neustále sa snažím rozvíjať svoje vedomosti ako v praktickom živote, tak aj pomocou rôznych kurzov.

V praxi sa prioritne zameriavam na prevenciu a liečbu rôznych metabolických porúch organizmu pomocou stravy a cielene zameraných doplnkov na podporu zdravia.

Svoju prácu beriem ako poslanie. Vždy ma veľmi tešia úspechy mojich klientov, ktorých dokážem naviesť na lepšiu a zdravšiu cestu v starostlivosti o seba a svoje telo.

V prípade záujmu o moje služby ma neváhajte kontaktovať.